Havenfestival IJMOND 2018
IJMOND - Aanstaande zaterdag zal Radio Beverwijk een live verslag doen van het Havenfestival IJmond 2018. Het programma voor dit weekend staat hieronder.
Havenfestival IJmond 2018
CULTUREEL PROGRAMMA
Cornelis Vrolijk Hoofdpodium - Zaterdag 23 juni 2018
12:00 - 12:15 DJ Storm & Jayden
12:45 - 13:15 Tata Steel Bigband
13:45 - 14:00 Jeugd Orkest IJmond (JOY!)
14:05 - 14:30 Grijs & Koel Kids
14:45 - 15:15 IJHMusementsOrkest
15:45 - 16:15 Sixty Pound
16:45 - 17:15 Benjamin van de Logt
17:45 - 18:15 Encounter
18:15 - 19:00 DJ Braddix
19:00 - 20:00 Full Count
20:00 - 20:45 DJ Braddix
20:45 - 21:45 Drukwerk (met Harry Slinger)
21:45 - 22:30 DJ Braddix
22:30 - 23:00 Local Boyzz
23:00 - 23:30 Danny de Munk
23:30 - 00:00 Local Boyzz
Visplein XL - Zaterdag 23 juni 2018
12:15 - 12:45 Vrouwenshantykoor Grace Darling
13:15 - 13:45 RATS accordeonband
15:15 - 15:45 Popkoor Zingsation
16:15 - 16:45 Shantykoor 't Staende Tuygh
17:15 - 17:45 Drie Vierkante Meter
Rabobank IJmond Stage - Zaterdag 23 juni 2018
12:00 - 12:15 Zilte Haringen (duo)
12:20 - 12:35 Tim Oling
12:45 - 13:30 Theaterblok: VISite, Plug In, Viswijven, Zeemeeuw en Aandacht
13:35 - 13:45 DOMWTF
14:10 - 14:25 Marika van Schinkel
14:30 - 15:15 Theaterblok: VISite, Plug In, Viswijven, Zeemeeuw en Aandacht
15:20 - 15:35 Manon Weijers
15:45 - 16:00 Unidos Musicalvereniging
16:10 - 16:55 Theaterblok: VISite, Plug In, Viswijven, Zeemeeuw en Aandacht
17:00 - 17:15 Danceworks
Food Plein - Zaterdag 23 juni 2018
12:00 - 13:00 DJ Braddix
13:00 - 13:30 DJ Storm & Jayden
13:30 - 20:00 DJ Braddix
Straattheater - Zaterdag 23 juni 2018
12:00 - 18:00 Schoon
12:00 - 18:00 Together
12:00 - 18:00 Good Old Times
13:00 - 17:00 El Capstok
13:00 - 17:00 Theater van de droom
KNRM-reddingstation IJmuiden - Zaterdag 23 juni 2018
12:30 - 13:00 Shantykoor ‘t Staende Tuygh
13:30 - 14:00 Vrouwenshantykoor Grace Darling
14:15 - 14:45 Shantykoor ‘t Staende Tuygh
15:30 - 16:00 Accordeonband RATS
16:15 - 16:45 Popkoor Zingsation
//////
Cornelis Vrolijk Hoofdpodium - Zondag 24 juni 2018
12:00 - 12:45 Bigband Soli
13:15 - 13:45 Ampless
14:15 - 14:40 Junior Dance Company
15:00 - 15:30 Funky Diva Ezz
16:00 - 17:00 Van Lent Band
Visplein XL - Zondag 24 juni 2018
12:45 - 13:15 Shantykoor Nortada
13:45 - 14:15 Zanggroep Sparkle
14:35 - 15:00 Sokkenbuurt Zeemanskoor
15:30 - 16:00 Gezelligheidskoor FF Anders
Rabobank IJmond Stage - Zondag 24 juni 2018
12:20 - 12:35 Holly Mollee
12:40 - 12:50 Mia & Fleur (onder begeleiding van Erik de Ruijter)
12:55 - 13:40 Theaterblok: VISite, Zeemeeuw, Viswijven, Plug In en Nagenieten
13:45 - 14:00 Musicalschool Blijmond
14:05 - 14:20 Just Maaike (duo)
14:25 - 14:35 Pepijn & Rosalie
14:40 - 15:25 Theaterblok: Viswijven, Plug In, Nagenieten, Zeemeeuw en Aandacht
15:30 - 15:45 Eva Roosmarijn
15:50 - 16:05 Zoë Gerritsen
16:10 - 16:55 Theaterblok: VISite, Nagenieten, Zeemeeuw, Viswijven en Aandacht
Food Plein - Zondag 24 juni 2018
12:30 - 17:00 DJ Braddix
Straattheater - Zondag 24 juni 2018
12:00 - 17:00 Janna Handgraaf
12:00 - 17:00 Together
12:00 - 17:00 Good Old Times
13:00 - 17:00 De Boekanier
13:00 - 17:00 El Capstok
13:00 - 17:00 Splash
KNRM-reddingstation IJmuiden – Zondag 24 juni 2018
12:45 - 13:15 Zanggroep Sparkle
13:30 - 14:00 Gezelligheidskoor FF Anders
14:30 - 15:00 Shantykoor Nortada
15:30 - 16:15 Sokkenbuurt Zeemanskoor