KDO speelt "Dat had je ged8!"

Door: Raimond Bos

BEVERWIJK - Toneelvereniging KDO brengt op zaterdag 10 mei 2014 weer een mooi stuk op de planken. Deze avond is anders dan andere avonden die u van KDO gewend bent. De voorstelling zal bestaan uit verschillende hilarische sketches die voor velen herkenbaar zijn. De sketches zijn gebaseerd op 'Daan & Doris en Dik & Debbie' van Haye van der Heyden, aangevuld met eigen improvisaties.

De ene scène tovert een glimlach op je gezicht, waar de andere je tranen bezorgt van het lachen. De kracht van het stuk is de herkenbaarheid uit het dagelijks leven in de sfeer van een blijspel. De spelers zijn Dick Bruin, Ria van den Eijkhof, Bob de Bie, Baukje Drent, Marcel Trieling, Conny Beaufort, Eric Vos en Daniëlle de Beer. Het geheel staat onder regie van Hans Hollander.

Kaarten à € 15,00 per stuk (inclusief garderobe en pauzedrankje) zijn te verkrijgen voor aanvang van de voorstelling bij de KDO-kassa in de hal van het Kennemer Theater of via telefoonnummer 06 30681594 (bij voorkeur tussen 18:00 en 20:00 uur). Meer informatie over Toneelstichting KDO is te vinden op www.kdotoneel.nl.

advertenties

Bloemsierkunst De Duinroos
Lenary.nl
goedbegin.eu
Startpagina24.com
LEQUAL Online Marketing