OPEN TENNISDAG BLTC WESTERHOUT

Door: Ab Jenema

IJMOND -  Op zondag 2 april 2017 van 11:00 tot 14:00 uur organiseert Tennisvereniging BLTC Westerhout de Open Tennisdag. Wil je vrijblijvend kennismaken met de tennissport en met onze tennisvereniging? Dan is onze Open Tennisdag iets voor jou!

 

De Open Tennisdag is bedoeld voor junioren en senioren. Er worden korte lesprogramma’s georganiseerd (om 11:00, 12:00 en 13:00 uur) door onze clubtrainer Frank Janssen. Daarnaast bieden we de mogelijkheid om zelf te oefenen met het aanwezige spelmateriaal op de diverse oefenbaantjes. Iedereen kan dus de tennisbaan op! Natuurlijk geven we ook veel informatie over onze vereniging en de leuke activiteiten die we organiseren.

 

Voor de jeugd is de contributie inclusief 16 gratis tennislessen. Voor senioren bieden we speciale inlooptrainingen aan met andere beginners voor slechts €5,- per uur.

 

We hopen je op zondag 2 april te mogen begroeten!

 

BLTC Westerhout
Zeestraat 131a
1942 AM Beverwijk

advertenties

Bloemsierkunst De Duinroos
Lenary.nl
goedbegin.eu
Startpagina24.com
LEQUAL Online Marketing