OPEN TENNISDAG VOOR DE JEUGD BIJ BLTC WESTERHOUT

Door: Jan Pronk

BEVERWIJK - Op zondag 31 maart 2019 organiseert Tennisvereniging BLTC Westerhout de Open Tennisdag voor de jeugd. Wil je vrijblijvend kennismaken met de tennissport en met onze tennisvereniging? Dan is het bezoeken van onze Open Tennisdag iets voor jou!

De Open Tennisdag is bedoeld voor kinderen vanaf 5 jaar. Er worden korte lesprogramma’s georganiseerd (om 10:00 en 11:00 uur) door onze clubtrainers. Daarnaast bieden we de mogelijkheid om zelf te oefenen met het aanwezige spelmateriaal op de diverse oefenbaantjes. Iedereen kan dus de tennisbaan op! Natuurlijk geven we ook veel informatie over onze vereniging en de leuke activiteiten die we organiseren.

De contributie voor jeugdleden bedraagt €220,- per seizoen en is inclusief 36 tennislessen van 60 minuten.

We hopen je op zondag 31 maart op ons tennispark te mogen begroeten. Kijk voor meer informatie en het aanmeldformulier op onze website: www.bltcwesterhout.nl 

BLTC Westerhout

Zeestraat 131a 

1942 AM Beverwijk

advertenties

Bloemsierkunst De Duinroos
Lenary.nl
goedbegin.eu
Startpagina24.com
LEQUAL Online Marketing