Workshops bij de Expositie ‘Forever Young’ – Gezichten van Beverwijk bij KeK exposities Beverwijk

Door: Jan Pronk

BEVERWIJK - De expositie 'Forever Young' – Gezichten van Beverwijk bij KeK Exposities Beverwijk biedt niet alleen een indrukwekkende collectie kunstwerken door lokale kunstenaars, maar ook de mogelijkheid om onder leiding van diezelfde kunstenaars zelf creatief aan de slag te gaan. Tussen 3 en 13 februari 2025 kunnen kinderen, jongeren en volwassenen gratis deelnemen aan diverse workshops die aansluiten bij het thema van de expositie. De expositie biedt een unieke kans om het groepsportret van jongeren uit Noord-Holland te bewonderen, aangevuld met kleiportretten en audioportretten die de jongeren zelf hebben gemaakt. Daarnaast zijn er werken te zien van het kunstenaarsduo Al Freshco, Jola Geldermans en Ken Phelan, die elk op hun eigen manier de wereld van portretten verkennen.

Gedurende de expositie kunnen bezoekers deelnemen aan de volgende workshops:

ma. 3 feb. 15.00-17.00 uur PRETPORTRET voor kinderen vanaf 8 jaar door Nikki Kröder. Portretten kennen zoveel gezichten, boos, blij, verdrietig, geschrokken, bijvoorbeeld uitgevoerd in verf, foto, klei en tekening. Na goed kijken met kunstenaar Nikki, gaan de kinderen zelf aan de slag met krijt, potloden en ecoline.
wo. 5 feb. 12.00-14.00 uur ZING JE VRIJ: ONTDEK DE KRACHT VAN JE STEM! door Milou Mignon. Een workshop die deelnemers uitnodigt om zich te verdiepen in het gebruik van hun stem en het creëren van expressieve geluidsportretten.
do. 6 feb. 12.00-14.00 uur TEKENEN MET EEN ECHT MODEL door Nikki Kröder. Ontdek portrettekenen met een echt model: verken expressies en oefen je tekentechnieken.
wo. 12 feb. 10.00-14.00 uur PORTRET TEKENEN/SCHILDEREN door Al Freshco. Een masterclass portretschilderen voor aanstormende talenten gegeven door schildersduo Al Freshco (Matthijs Stam en Ingwar Perton). Er kan op de dag gestart worden met een kunstwerk maar we bieden nu ook juist de mogelijkheid om door te werken aan schilderij of een tekening waar al eerder aan is begonnen.
do. 13 feb. 10.00-14.00 uur PORTRET KLEIEN door Jola Geldermans. Maak je eigen kleiportret. Ervaring mag, maar is niet vereist. Je wordt begeleid door keramisch beeldhouwster Jola Geldermans, met 25 jaar ervaring in het menselijk portret.
Deze workshops bieden een unieke gelegenheid om je artistieke vaardigheden te ontwikkelen en meer te leren over het maken van portretten in verschillende vormen. Of je nu een beginnende kunstenaar bent of al ervaring hebt, de workshops zijn geschikt voor iedereen. De workshops worden kosteloos aangeboden, maar inschrijven is wel verplicht. Voor meer informatie en inschrijven www.centrumvoordekunstenbeverwijk.nl

De expositie ‘Forever Young’ – Gezichten van Beverwijk is onderdeel van het project Gezichten van Noord-Holland van het Amsterdam Museum en Frans Hals Museum.

advertenties

Bloemsierkunst De Duinroos
Lenary.nl
goedbegin.eu
Startpagina24.com
LEQUAL Online Marketing