Noodkreet buurthuis het Spectrum
HEEMSKERK - In buurthuis het Spectrum organiseren wij iedere vrijdagavond een gezellige avond voor mensen met een beperking. Wij ontvangen gemiddeld 39 deelnemers die genieten van hun avondje uit. De activiteiten bestaan uit puzzelen, kleuren, bordspellen, sjoelen of gezellig aan de bar hangen en luisteren naar Hollandse muziek. Dit alles onder het genot van een hapje en een drankje. Wij proberen één keer per maand een extra activiteit te organiseren. Dit kan zijn een optreden van een smartlappenkoor, winterwandeling, karaoke, voorstelling met clowntjes, Carnaval met dweilorkest, Sinterklaas op bezoek, Kerstbingo, nieuwjaarsfeest met oliebollen en champagne en (mits genoeg sponsoring) gaan wij met de hele club een dagje uit. Vorig jaar zijn wij naar Van Blanckendaell Park in Warmenhuizen geweest. De laatst vrijdag van het seizoen sluiten wij af met een BBQ.
Volgend jaar bestaat de Vrijdagavondsoos 50 jaar. Om de Vrijdagavondsoos ook voor de toekomst te continueren, hebben wij dringend behoefte aan nieuwe vrijwilligers. Als je affiniteit hebt met de doelgroep en je wilt graag iets betekenen….kom dan eens kijken op vrijdagavond of vrijwilligerswerk past bij jou. Je krijgt een goede begeleiding en werkt samen met een leuke groep vrijwilligers. Als je hierna besluit om ons te komen versterken, maken wij verdere afspraken m.b.t hoe vaak per maand je kan en beantwoorden jouw vragen graag.
Als ik de gezichten zie van de deelnemers als ze vrijdagavond binnenkomen, altijd blij en vrolijk, worden wij ook blij. Ik moet er niet aan denken dat wij na bijna 50 jaar, de stekker eruit moeten trekken, omdat er te weinig vrijwilligers zijn. Dit kan en mag niet gebeuren!
AUB reageer en help mee om het succes van de Vrijdagavondsoos voort te zetten.